Gevonden zoekresultaten

Opmerking: u kunt de gevonden resultaten verfijnen met de filters aan de rechterkant.

Omschrijving:!!NO INTERNATIONALS!!Beste kamerzoekenden man van Delft,Wij zoeken een nieuwe huisgenoot om ons kleine huisje weer compleet te maken. Wij, Nico en Daan, doen KT en TB en gaan allebei richting...
Oppervlakte:10m2 (€37/m2)
Locatie:Delft
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€371
Omschrijving:Lieve kamerzoekenden (voorkeur vrouw, Dutch speaking),Wij zijn op zoek naar een nieuwe huisgenoot voor ons driepersoons appartementje op de 14e verdieping van de Cesar Franck flat! Eerst even praktisch. De...
Oppervlakte:17m2 (€22/m2)
Locatie:Delft
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€372
Omschrijving:Gezellig huis met vier vrouwelijke en één mannelijke bewoner. Twee studentes komen uit Duitsland, de rest uit Nederland. Er is een woonkeuken waar regelmatig samen wordt gegeten maar er zijn...
Oppervlakte:17m2 (€22/m2)
Locatie:Groningen
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€372
Omschrijving:Studentenkamer in rustig studentenhuis. Gezellig, maar geen verplichtingen. 3 andere huisgenoten in late fase van studie.15 minuten fietsen naar de TU, 10 minuten van Stratum. 2 supermarkten op loopafstand.Meubilair (bedframe,...
Oppervlakte:12m2 (€31/m2)
Locatie:Eindhoven
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€372
Omschrijving:Deze woning bevat 7 studenten kamers. Woning is dicht bij de Hogeschool Saxion en op fietsafstand van Universiteit Twente. De kamer is op de begaande grond aan de voorkant van...
Oppervlakte:19m2 (€20/m2)
Locatie:Enschede
Conditie:
Afbeelding:Niet aanwezig
€372
Omschrijving:Dag (af)studerende en/of werkende mensen! (M/V)Per midden januari/februari ’22 komt er in ons fijne huis een knusse kamer vrij (9,3 m2+royale gangkast) voor €373,20 per maand excl. op slechts 10...
Oppervlakte:10m2 (€37/m2)
Locatie:Oegstgeest
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€373
Omschrijving:-No Internationals-Beste kamerzoekende,Na een prachtige tijd met ons te hebben gehad, is Roy afgestudeerd en gaat hij ons verlaten. Maar niet getreurd, want dit betekent dat er een vaste kamer...
Oppervlakte:13m2 (€29/m2)
Locatie:Delft
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€374
Omschrijving:Hey!Ben je op zoek naar een ruime kamer op loopafstand van het gezellige centrum, 5 minuten fietsen naar Saxion en 15 minuten naar de UT? Dan ben je hier aan...
Oppervlakte:20m2 (€19/m2)
Locatie:Enschede
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€375
Omschrijving:Furnished small room : Closet, shelves, desk, lamp, chair and bed with nightstand. About 7 sq meter space, in over 100 Sq meter modern flat. Registration is possible (for long...
Oppervlakte:7m2 (€54/m2)
Locatie:Amsterdam
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€375
Omschrijving:Lindy (26) and Yuna (27) are looking for a roommate who can move in the 1st of december 2021. Everyone is welcome to come and take a look. Sometimes, but...
Oppervlakte:12m2 (€31/m2)
Locatie:Rotterdam
Conditie:
Afbeelding:Aanwezig
€375