| Omschrijving: | Mannelijke huisgenoot gezocht!Vanaf 1 oktober komt er een kamer vrij in ons gezellige appartement en daarom zijn wij op zoek naar een nieuwe huisgenoot! Er is een moderne woon/leefkeuken met... |
| Oppervlakte: | 17m2 (€29/m2) |
| Locatie: | Rotterdam |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Aanwezig |
| Omschrijving: | Frisse schone kamer dat grenst met Amsterdam Centrum. Ben je opzoek naar een goede kamer dan ben je hier op het juiste adres! ideaal voor studenten! Wifi en een koelkast.... |
| Oppervlakte: | 12m2 (€42/m2) |
| Locatie: | Amsterdam |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Aanwezig |
| Omschrijving: | – ongeveer 13m2- het appartement wordt gedeeld met 2 andere- gemeubileerd (bed, bureau, bureaustoel, kast)- grote keuken met een koelkast, afwasmachine, eettafel met stoelen- wasmachine beschikbaar- 3 minuten lopen tot... |
| Oppervlakte: | 13m2 (€38/m2) |
| Locatie: | Arnhem |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Niet aanwezig |
| Omschrijving: | Lichte moderne gemeubileerde kamer van 7m2 in Amsterdam Noord , voor een niet rokende stagiaire / werkende student voor 500 incl. gas, licht, water en internet per maand. . Het... |
| Oppervlakte: | 7m2 (€71/m2) |
| Locatie: | Amsterdam |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Niet aanwezig |
| Omschrijving: | Deze mooie kamer is te huur. dit is bijzonder wonen. en 10 kilometer van centrum Den Bosch, vier kilometer treinstation, 1 kilometer bushalte. Kamerprijs is 500 euro, Er zijn meer... |
| Oppervlakte: | 20m2 (€25/m2) |
| Locatie: | Kerkdriel |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Aanwezig |
| Omschrijving: | Studentenkamer dichtbij centrum Den Haag gelegen. Je gaat samen wonen met een 20 jarige hbo student die de opleiding ondernemerschap en retailmanagment volgt. Zijn voorkeur gaat uit naar een student... |
| Oppervlakte: | 14m2 (€36/m2) |
| Locatie: | Den Haag |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Aanwezig |
| Omschrijving: | Op loopafstand winkelsInteresse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten. Je kamer alvast inrichten? Kijk dan eens bij onze partner Morres Wonen!... |
| Oppervlakte: | 13m2 (€38/m2) |
| Locatie: | Rotterdam |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Niet aanwezig |
| Omschrijving: | HUISGENOOT (V) GEZOCHT (vanaf februari)Ik ben opzoek naar een huisgenoot (v), tussen de 20 en 28 jaar.Het appartement is dichtbij winkelcentrum zuidplein. De kamer is ongeveer 12m2, je hebt een... |
| Oppervlakte: | 12m2 (€42/m2) |
| Locatie: | Rotterdam |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Niet aanwezig |
| Omschrijving: | Kamer te huur voor 1e of 2e jaars studenten. Kamer is op fietsafstand van de Uithof. Kamer is gestoffeerd en gemeubileerd en heeft ook inbouwkasten 10 min loopafstand centrum utrechtInteresse... |
| Oppervlakte: | 13m2 (€38/m2) |
| Locatie: | Utrecht |
| Conditie: | |
| Afbeelding: | Aanwezig |
| Omschrijving: | Zolderkamer gestoffeerd,bed met kledingkast,gordijnen,boekenkast,makkelijke stoel met tafeltje,aanrechtje met koud-en warm water,koelkastje,wasmachine.Nog zelf aan toevoegen matras en beddengoed,keukenspullen en serviesgoed.Je kan zelf nog persoonlijke spullen aan toevoegen.Plaats voor fiets in de... |